Om 19.55 uur meldde de politie dat er een overval heeft plaatsgevonden op Cafetaria De Braak aan de Rembrandtlaan.
Harrie Fotografie maakte de onderstaande 2 foto’s.
14reacties
Om 19.55 uur meldde de politie dat er een overval heeft plaatsgevonden op Cafetaria De Braak aan de Rembrandtlaan.
Harrie Fotografie maakte de onderstaande 2 foto’s.
14 reacties:
Update 1:
2 Onbekenden hebben rond 19.45 uur geprobeerd een cafetaria aan de Rembrandtlaan te overvallen. Zij kwamen de zaak binnen met iets dat op vuurwapen leek en vertrokken kort daarna zonder buit. Niemand raakte gewond. Dat meldde de politie zojuist.
Tis goed raak hier in helmond
Update 2:
Het duo ging er te voet vandoor in de richting van de Johannes Vermeerlaan. De eigenaar heeft nog getracht ze te achterhalen, maar raakte ze kwijt.
Signalement van de daders:
Het betreft 2 blanke magere mannen.
De ene is 1,85 meter die een zwarte jas en een wit petje droeg, hij wordt geschat op 15 -18 jaar.
De tweede dader is 1,75 meter, hij droeg een korte jas.
Uitdrukkelijk vraagt de politie geen actie te ondernemen als je hen ziet, maar te bellen naar 112 als je de daders ziet of tips hebt.
Hoop dat ze cameras hebben
Wat een klote volk ga werken
Niet normal pfffffff
Update 3:
Tot op dit moment zijn de daders niet aangehouden, de politie zoekt verder. Wie tips heeft kan de politie bellen op 0900-8844.
Harrie Fotografie maakte vanavond ook nog de onderstaande foto.
Gerum
Te triest!
Dat gebeurde op de Rijpel ook bij deze uitbaters. Mmmm
Goed bezig ???? fack helmond
Stuk scorum.
Meteen afknallen
Laat ze maar ns proberen bij ons te doen.
Komen ze er wel achter
Lafaards
Het is tuig ga werken lamzakken
Is savonds ook geen frietzaak naar half negen open durfen de mensen niet meer ons mooi landtje met al die inteel