Aan de Helmonders om nu te beslissen wie uiteindelijk de prijzen krijgen. In Weekkrant Traverse staat daarom deze week een invulformulier waarop je jouw keuze kan aangegeven. Hier op de weblog kun je dat toelichten en je mening geven. Op 1 februari worden de prijzen uitgereikt.
In de categorie detailhandel/grootwinkelbedrijf de volgende 5 nominaties:
Lady Sting, de jury roemde de uitstraling van de mooie winkel aan de Markt. Ook de deskundigheid van het personeel, sfeer, inrichting en collectie worden hoog gewaardeerd.
Iets Anders, een verrassende keuze. Of toch niet? Iets Anders, aan de Kasteellaan, wordt een ‘leuke snuffelwinkel met een authentieke uitstraling’ genoemd.
Van Oorschot Mode, in 1 van de gezichtsbepalende panden in de Veestraat, staat ook bij de genomineerden. Een mooie zaak met fraaie etalering en chique uitstraling. Ook hier wordt de deskundigheid van de verkoopafdeling genoemd.
Boetiek 26, deze winkel verhuisde onlangs van de Oude Aa naar de Speelhuisboulevard. ‘Een leuke kledingwinkel met een origineel aanbod en een goede service’, aldus het juryrapport.
Esprit, gevestigd aan de Veestraat en wordt door 1 van de juryleden ‘1 van de mooiste zaken van Helmond’ genoemd. Een mooie collectie en prettig personeel.
De 3 genomineerden voor Beste Zaak horeca:
Lunch & Zo, veel punten door de keurige en snelle bediening. Ook de passende kaart en de frisse uitstraling van deze zaak aan de Veestraat worden genoemd.
Il Borgo, deze (relatief) nieuwe zaak kreeg een uitstekend juryrapport. Daarin worden onder meer genoemd: het leuke concept, het correcte personeel en het werken ‘op detailniveau’.
Bufkes, veel lof voor de vriendelijke bediening en de goede producten van deze broodjeszaak aan de Ameidestraat. Vooral de goede prijs-kwaliteit kwam meerdere malen naar voren.