Linksaf verboden, kassa vandaag: 2250 euro
Het verbod om op de Noord Parallelweg in Mierlo-Hout links af te slaan, werd vandaag door de politie gehandhaafd: ruim 25 bekeuringen à 90 euro. Nadat wijkagent Monique Aelmans zaterdag nog waarschuwde en haar collega Henri van Vonderen dat een jaar eerder al deed, was het vandaag dus kassa: ruim 2250 euro.
Rij je op die weg richting station ’t Hout, dan staat ter hoogte van de kruising met de Hoofdstraat en de Mierloseweg een verkeersbord dat je verbiedt links af te slaan. Enkele meters daarvoor hangt een bord met hoofdletters: Links afslaan verboden! Boete € 90,-
Zie de updates in de reacties hieronder.
De politie arresteerde gisteren in Gemert een 29-jarige Helmonder voor het oplichten van zo’n 25 mensen.
Een 38-jarige Helmonder is door de rechtbank Oost-Brabant veroordeeld voor vrijheidsberoving en doodsbedreiging. Hij krijgt een gevangenisstraf van 12 maanden, waarvan 6 maanden voorwaardelijk en moet zich erna laten behandelen.















Aardbeivlinder, Citroenvlinder, Kommavlinder, Vuurvlinder en Zijdevlinder zijn de 5 nieuwste straatnamen in Stiphout. B&W koos voor die namen op advies van de straatnamencommissie onder voorzitterschap van wethouder Frans Stienen.
Gisteren voerde het Helmond Interventie Team (
In verband met de aanslagen in Brussel gaat de vlag bij het stadskantoor (aan de Weg op Den Heuvel) morgen halfstok.
De politie hield vannacht rond 4.00 uur een 32-jarige man uit Helmond aan op de 

